Pazarlama

pazarlama

Menşei dünyanın neresi olursa olsun, her sektörden kuruluşa marka ve pazarlama
yönetimi danışmanlığı hizmeti veririz. Markalaşma süreçlerini oluşturup, doğru pazar
konumlandırması yaparız.

İLETİŞİM

Bireysel ve Kurumsal Pazarlama Eğitimi

Cgntturkey yapılanmamız, uzun yılların tecrübesi ve profesyonel iş yaşamında birden çok başarılı marka ile başarılı ortaklıklar yürüten ekibimizin hazırladığı ders içeriklerini kapsamaktadır.  Bununla birlikte kurucumuz Füsun Fesli’nin pazarlama ve danışmanlık alanlarında Üniversite’de verdiği derslerin birikim ve tecrübesine dayanarak firmalara stratejilerini belirlemelerinde kurumsal eğitimler üretmekteyiz.

Pazar araştırması ve SWOT analizi tecrübelerimize dayanarak, tüketicinin tutum ve davranışlarını doğru saptamanın yollarını ortaya koymak, marka konumlandırmada başarılı olan interaktif pazarlama seçeneklerinin tümünü bilmek ve reaksiyon üretmeyi hızlandıran içeriğimiz sayesinde müşteri davranışlarını en çağdaş metodla takip etmeyi tüm katılımcılarımıza öğretmekteyiz . Kurumsal Pazarlama alanında  kariyer yapmak, pazarlama yolları stratejilerini öğrenmek, satış koçluğu hizmetini denetlemek ve satış uzmanlığı hizmetleri hakkında eğitim ve danışmanlık eğitimleri  verilmektedir.

Özel ve Kurum bünyeleri altında gerçekleştirdiğim eğitimlerin amacı kariyer gelişimini sağlamak ve maksimum fayda üretmektir.

Rekabet yoğun olan ortamlarda kazanan taraf olmak için Fark yaratmayı öğretiyoruz…

Füsun Fesli

Bireysel ve Kurumsal Pazarlama eğitimine kimler katılmalı ?

• Satış Gelirlerini Artırmak İsteyen Kişi ve Firmalar
• Pazarlama Uzmanı Olmak İsteyenler
• Reklam ve Pazarlama Departmanları
• E-ticaret Firmaları, Girişimciler ve Firma Sahipleri
• Sıcak satış
• Online satış

Sektör bağımsız olarak, Sağlık, Eğitim, Emlak, Bilişim, İnşaat, Gayrimenkul, Tekstil, Kozmetik gibi alanlarda çalışan tüm birey ve kurumlar eğitimlerimizden faydalanabilir.

Sertifikalı Eğitim

Pazarlama Eğitimimiz, Türkiye’nin en iyi Pazarlama eğitmenlerinden Füsun Fesli tarafından hazırlanmaktadır. Çağdaş eğitim teknikleri ve metodlarını takip eden programımız, kendi sentezlediğimiz ve eğitim programı haline getirdiğimiz içeriklerle zenginleştirilerek aktarılmaktadır. uluslararası eğitim standardları göz önünde bulundurularak öğrenme garantisi ile sunulmaktadır. Katılımcılarımız mesleki uzmanlık geçerliliğe sahip belge ile sertifikalandırılmaktadır.